Banner

Naujiena vestuvėse – unikalūs tropiniai drugeliai!

Naujiena vestuvėse – unikalūs tropiniai drugeliai!
 
 
Drugelis – tai švelnumo, tyrumo ir naujos pradžios simbolis. Galbūt todėl drugelio simbolika ir yra labai mėgstama vestuvėse bei kitose svarbiose žmogaus gyvenimo šventėse. Tačiau, nereikia nė sakyti, jog dirbtiniai drugeliai niekada savo grožiu neprilygs tikriems, kurių gyvybingas plazdėjimas, regis, priverčia greičiau spurdėti širdį. Norite savo šventei suteikti unikalaus žavesio? „Tropiniai drugeliai“ siūlo naujieną Jūsų šventėms – specialiai Jums užaugintus nuostabaus grožio egzotiškus drugelius, kurie pakeis ne tik balandžių leidimą į dangų ar įprastą konfeti, bet ir taps išskirtine Jūsų vestuvių dekoracija!
 
 
„Tropiniai drugeliai“ savo veiklą Vilniuje vykdo jau septynerius metus – augina spalvingus tropinius drugelius pagal individualius užsakymus įvairioms šventėms. Anot „Tropiniai drugeliai“ atstovų, drugelius šventėse galima panaudoti daugybe būdų – jie gali būti paleidžiami prie bažnyčios ar šventės vietoje, taip pat, drugelius galima naudoti kaip dekoracijas, patalpinant juos į narvelius. Tropiniai drugeliai gali būti  įdedami į pinigų vokelį ir dovanojami jauniesiems. Ypač įspūdingai atrodo „drugelių fejerverkas“, kuomet daugybė drugelių paleidžiama iš dėžės arba kai kiekvienas svečias į dangų paleidžia po išskirtinį drugelį. Pagal individualius užsakymus drugelius galima įrėminti rėmeliuose – jais galite papuošti savo namų interjerą arba sukurti asmeninę vardinę dovaną. Tokią išskirtinę dovaną galite įteikti tėvams arba liūdytojams vestuvių dieną. 
 
 
 
Ateityje „Tropiniai drugeliai“ planuoja organizuoti ir asmenines fotosesijas tropiniuose šiltnamiuose su išskirtine galimybe pavakarieniauti drugelių apsuptyje.
 
Individualūs užsakymai asmeninėms šventėms priimami ištisus metus. Drugeliai asmeniškai klientui auginami 3-4 savaites, todėl norėdami juos užsisakyti, turėtumėte kreiptis bent prieš mėnesį. Minimalus užsakomų drugelių kiekis - 10 vienetų. Drugeliai pristatomi visoje Lietuvoje ir už jos ribų. 
 
 
 
Teiraukitės telefonu: 8 607 76690
Daugiau informacijos galite rasti „Tropiniai drugeliai“ internetinėje svetainėje tropiniaidrugeliai.lt
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Tropiniai drugeliai“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
5

  
Susiję straipsniai
Vestuvinių tortų tendencijos 2019 metams!

Vestuvinių tortų tendencijos 2019 metams!

Originalios idėjos, kaip dekoruoti vestuvių ceremonijos vietą

Originalios idėjos, kaip dekoruoti vestuvių ceremonijos vietą

Banner