Banner

Žurnalas Santuoka planuoklis

Žurnalas Santuoka planuoklis

PLANUOJATE VESTUVES PATYS?

Žurnalas SANTUOKA.lt bus Jūsų gidu, planuotoju, patarėju ir žinynu. Čia rasite tai ko Jums reikia, konkrečių, rinkoje senai dirbančių ir puikiai paslaugas išmanančių specialistų kontaktus, adresus. Jums tereikia paimti telefoną ir paskambinti... Žurnalas SANTUOKA.lt, didžiuojasi, galėdamas padėti jaunavedžiams, patiems suorganizuoti vestuves ir prisidėti nedidele dalimi, prie šios nepakartojamos šventės. Mieli jaunavedžiai, imkite žurnalą, drąsiai rinkites paslaugas ir užsisakinėkite, juk tai pats paprasčiausias ir teisiausias kelias prie vestuvinių paslaugų tiekėjų.
Žurnalas SANTUOKA.lt Jus patikina, kad žurnale rasite TIK veikiančias įmones, profesionalius patarėjus ir Jūsų šventės organizatorius. Pasitikėkite savimi ruošdamiesi savo vestuvėms, pasitikėkite savimi ir ruoškite patys, pasitardami ir pasirinkdami tik tos srities žinovus, kad Jūsų šventė taptų nepakartojama. Pasitikėkite žurnalo SANTUOKA.lt informacija, tikrumu ir nauda. Juk esame tam, kad Jūs lengvai atrastumėte su žurnalo SANTUOKA.lt pagalba, savo išsvajotą pobūvių salę, vestuvinę suknelę, muzikantus, fotografus, dekoratorius, gėlininkus, juvelyrus ir kitus vestuvinių paslaugų tiekėjus.
Sutikite, jei jau esate bandę ieškotis paslaugų internete ar kitur: kažkas neveikia, kažkas nenori kalbėti, kažkas pažada ir neištęsi, o kiek tai laiko užtrunka... Ar jis pas Jus yra brangus?
Žurnalas SANTUOKA.lt - puiki greitoji pagalba Jūsų vestuvėms! Naudokitės paslaugomis, kurias siūlo paslaugų tiekėjai - jie puikūs savo srities žinovai, jų daugiametė patirtis leis Jums patarti, pakoreguoti ir nesukti galvos dėl detalių. Tai visos veikiančios įmonės - Jus tikrai nesusidursite su tuo, kad paskambinę Jums pasakys - mmmm na galėčiau padaryti makijažą, nors dariau tik kartą...; arba - paskambinkite po pietų, negaliu kalbėti...; arba - kaip ir ruošiame pobūvius vestuvėms... palaukit pasiklausiu.... Ar teko tai girdėt? Jei ne, tai tikiu, kad susidursite ir ne už ilgo, jeigu ieškosite sau paslaugų didžiosiose platybėse.
Sutikite Mieli Jaunavedžiai, kad daug paprasčiau ateiti į drabužių parduotuvę ir rasti ten drabužius, o ne dar dešros ir santechnikos skyrių, juk Jums reikia drabužių, tiesa? Žurnalas SANTUOKA.lt SPECIALIZUOTAS jaunavedžiams ir besiruošiantiems švęsti savo šventes žmonėms. Viskas vienoje vietoje: patalpos, suknelės, juvelyrai ir kitos paslaugos.
O gal norite švęsti kitame mieste ir norite sužinoti kokie ten yra paslaugų teikėjai? Žurnalas SANTUOKA.lt vėl padės Jums - juk tai VIENINTELIS žurnalas skirtas jaunavedžiams, kurį galite pasiimti NEMOKAMAI visoje Lietuvoje, kuriame yra visi regionai. Tik atsiverskite Jums reikalingą apskritį ir pažiūrėkite kokiu adresu keliausite šiandieną.
Mes visi ieškome geriausių, mes viską išbandome prieš užsisakydami paslaugas, mes rizikuojame, jeigu neatrandame informacijos apie įmonę ar asmenį, kuris mūsų gražiausią gyvenimo šventę... gali tiesiog apkartint. Ar verta rizikuoti? Žurnale SANTUOKA.lt paslaugas teikia tos įmonės - kurios užtikrins Jums ramų miegą, skanų maistą, kokybiškus drabužius, įamžintas akimirkas, gražiausius dekoravimus, mieliausią muziką, nepamirštamus reginius...
Paprastai nepaprastos tos vestuvės būna. Bet kaip paprastai paprasta, kai viskas vienoje vietoje. Nežinote kokių reikia dokumentų nešant pareiškimus į civilinės metrikacijos skyrių? Ar į arkivyskupijos šeimos centrus? O gal reikia telefonų, kontaktų, kad pasiskambinti ir užduoti dar kelius reikiamus klausimus? Žurnalas SANTUOKA.lt vėl šalia Jūsų, tereikia tik atsiversti kontaktų puslapį ir surinkti telefono numerį.
O gal reikia patarimų? O taip, jų labai daug inetrneto platybėse, daug laiko reikia sugaišti, kad iš tūkstančiai tūkstančių patarimų „išsirankioti" svarbiausius, kurie gali tiesiog šiek tiek apkartinti, o gal ir labai sugadinti visą šventinę nuotaiką. Argi planuojant šią dieną, mums reikia būti Pelenėmis, ir atrinkinėt kas tinkama, kas netinkama? Žurnalas SANTUOKA.lt padės Jums ir šioje situacijose.
Būkite laisvi, laimingi ir ramūs besiruošdami vestuvių šventei, ir pasitikėkite tais, kurie ją nori padaryti dar labiau įspūdingesne ir gražesne.
Žurnalas SANTUOKA.lt rekomenduoja visus savo esamus paslaugų tiekėjus, mums garbė bendradarbiauti su savo srities specialistais iš visos Lietuvos.

Atgal
0

  
Banner