Banner

Vestuvės – tarsi iš pasakos

Vestuvės – tarsi iš pasakos
 
 

Gyvenimas – mūsų pasaka, kokią sukursime, tokią ir turėsime, o vestuvės dažnai asocijuojasi su gražiausia gyvenimo diena, kuri taip pat gali būti kaip iš gražiausios pasakos. Vienos merginos svajoja apie prabangų pokylį su puošnia, klasika dvelkiančia suknele, kitos – apie smagią šventę sodyboje, kur galėtų pasipuošti modernia suknele ir svečius sužavėti išskirtiniais, originaliais vestuvių sprendimais. Mes įgyvendinsime svajones, kad kiekviena jaunavedžių pora savo dieną prisimintų kaip gražiausią pasaką.
Diena, kuomet pildosi svajonės
Rasos ir Christian Mados studiją įkūrėme tam, kad Jūsų šventė taptų pačia gražiausia diena. Mes pasistengsime, kad Jūs atrodytumėte žaviai, o puikiausia Jūsų diena būtų džiaugsminga ir išskirtinė. Vestuvių diena, mergvakaris, krikštynos ar kita Jums svarbi šventė turi tapti įsimintina ir ypatinga.
Tad, ar svajojate apie pasakiškas vestuves? Patikėkite šiuos rūpesčius mums. Norite įspūdingų fejerverkų? Puošnios pokylio vietos? Išskirtinių aksesuarų? Visa tai, ir dar daug daugiau, pasiūlysime tam, kad Jūsų šventė taptų nepakartojama! Pasirūpinsime šventės scenarijumi, žaidimais ir net mažiausiomis smulkmenomis, kurių prireiks Jūsų įsimintiniausiai, pasakiškai dienai.
Mūsų studijoje Jūs rasite vestuvinių, proginių suknelių. Jeigu norite būti išskirtinė, mes pasiūsime originalią, vienetinę suknelę pagal Jūsų norus. Svajojate apie elegancija dvelkiančią klasiką? O gal norite vilkėti išskirtinę, originalią suknelę, kuri priverstų iš nuostabos sustingti aplinkinius? Mes įgyvendinsime Jūsų norus ir svajones.
Rasos ir Christian Mados studijos kolektyvas pasirūpins ne tik, kad atrodytumėte nuostabiai, bet ir puikia Jūsų nuotaika.
Nuo suknelės iki pasakos
Užtikriname, kad platus paslaugų spektras nustebins kiekvieną Jūsų. Ar žinojote, kad pas mus galima užsisakyti ne tik vienetinę suknelę, aksesuarus, bet ir pavyzdžiui... išskirtinę, originalią pasaką, skirtą jaunavedžiams? Asmeninės, eiliuotos pasakos kuriamos įvairioms progoms, įvairaus amžiaus žmonėms. Čia žmonės, kuriems dovanojama pasaka, tampa pagrindiniais herojais, keliaujančiais stebuklingais miškais, miestais, ieškančiais savo laimės paukštės. Pasakoje jie atras ne tik save, bet ir sutiks pažįstamus žmones, augintinius, ragaus mėgstamų patiekalų ar klausysis patinkančios muzikos. Jie keliaus po jau atrastas šalis ir patirs įvairių nuotykių. Svarbiausia, kad tai suvirpina kiekvieno širdį.
Pasakos skirtos visiems, kurie nori keliauti į stebuklų šalį ir dar kartą išgyventi įvykius, kurie paliko ryškų pėdsaką jų gyvenime. Arba tiesiog pasvajoti. Juk pasakos būna saldžios ir skanios, jose vyksta keisčiausi dalykai... Čia gali musė važiuoti dviračiu, liūtas gėles sodinti, balti krokodilai gali skraidyti tarp cukrinių debesų, o arbūzų šeimyna keliauti į kosmosą ieškoti lobio. Įsivaizduojate jaunavedžių, svečių nuostabą, kuomet šventės metu Jūs skaitote pasaką, kurioje jie atpažįsta save. Tai puiki dovana, nuostabus prisiminimas visam gyvenimui. Juk pasakiškose vestuvėse būtinai turi būti ir pati pasaka.
O jeigu dar padovanotumėte ir margaspalvių tropinių drugelių? Pasakiškose vestuvėse jie sukels nuostabą ir jaunavedžių bei svečių veiduose matysite šypsenas, stebėsite spindinčias akis. Galite savo šventę paversti išskirtine, užsisakydami tropinių drugelių. Šie plazdantys gražuoliai suteiks stebuklo jausmą, o jis tikrai reikalingas pasakiškoms vestuvėms.
Jeigu norite nepakartojamos ir įsimintinos šventės, Jums tik reikia išsakyti savo norus ir lūkesčius. Mados studija garantuoja išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui bei komandos profesionalumą, kad Jūsų norai būtų išpildyti. Pasirūpinsime, kad su nekantrumu lauktumėte akimirkos, kai galėsite nustebinti savo mylimą žmogų ir šventės svečius nepriekaištingai spindinčiu žavesiu ir pasakiška vestuvių puota!
Straipsnį paruošė ir nuotraukas pateikė: www.rcmadosstudija.lt

    

Atgal
0

  
Banner