Banner

Vestuvių organizatorius: taip ar ne?

Vestuvių organizatorius: taip ar ne?

 

„Kad vestuvėms ar kitai asmeninei šventei samdytis renginių organizatorių yra brangu - jau tampa mitu.", - tvirtina renginių organizatorė Sandra. Jei palygintume vestuves, kokios vykdavo prieš kelis dešimtmečius su dabartinėmis - akivaizdžiai matomų skirtumų būtų tikrai daugiau negu dešimt. Renginių vedėjai, profesionalūs atlikėjai, muzikantai, filmavimo kameros ir aplinkui blyksintys fotoaparatai, senuosius tėvų namus pakeitusios šiuolaikiškos sodybos - tai vos keli, buvusių ir dabartinių vestuvių pokyčiai.

 

„Todėl įsimintinos šventės norintys jaunieji vis drąsiau linkę jos organizavimą atiduoti į profesionalų rankas", - pasakojo renginių organizavimo vadovė. Pasak Sandros, ne kartą yra buvę atvejų, kai jauniesiems ar gimtadienį švenčiantiems jubiliatams pavyko išleisti mažiau pinigų, nei buvo suplanavę. „Taip yra todėl, kad renginių organizatorius gali pasiūlyti nuolaidas įvairioms paslaugoms - sodybos nuomai, muzikantams, fotografams. Jis kuria šventės scenarijų, ir, atsižvelgdamas į galimą biudžetą, suplanuoja viską - nuo drabužių iki šventinių fejerverkų". Be to, vestuves organizatoriai pataria pradėti planuoti jau prieš metus, nes likus keliems mėnesiams ar net pusmečiui iki vasaros, visi geriausių renginių vedėjai, muzikantai dažniausiai jau būna užimti.

 

Savo šventę atidavę į profesionalų rankas, Jūs gausite:

 

1. Ramybę. Už Jus bus padaryta daugiau, nei galite įsivaizduoti. Nuo drabužių iki šventinių fejerverkų.

2. Tikrą šventę. Nei Jums, nei piršliui nereikės lakstyti paskui fotografą ar operatorių, sutikti ir išlydėti muzikantus. Jūs tiesiog švęsite.

3. Kokybę. Renginių organizatorius gali dalyvauti ir pačioje šventėje, ją koordinuoti. Jo rūpestis - kad rūpesčių nebūtų Jums.

4. Gerą renginio vedėją. Nes organizatorius juos pažįsta, kartu dirba ir pritaiko, pagal Jūsų poreikius ir norus.

5. Nuolaidas. Nes tik renginių organizatorius Jums gali pasiūlyti specialias kainas maisto ruošimui, sodybos nuomai, atitinkamas kainas tik renginių organizatoriams taiko ir profesionalūs atlikėjai.

6. Sutaupysite benzino, dyzelino ir dujų - nelygu, koks Jūsų automobilis. Už Jus visur suvažinės renginių organizatorius. Dar sutaupysite daug laiko.

7. Vienas atsiskaitymas. Jums nereikės rūpintis piniginiais reikalais - su visais paslaugų tiekėjais atsiskaitys renginių organizatorius.

8. Išpildytus norus. Nes organizatoriaus darbo tikslas- įtikti ir patikti.

9. Pasirinkimą. Kur švęsti ir kaip, rinksitės Jūs. Tereikės pasirinkti iš kelių siūlomų variantų. Nuo tradicinių santuokų rūmų iki žirgų ant jūros kranto.

10. Ir pagaliau - Jums liks „tikri ir nepavargę" prisiminimai. Jei per visą šventę jos eiga rūpinsitės patys, dar nesulaukę vidurnakčio norėsite tik miegoti. Mūsų tikslas - išsaugoti Jūsų prisiminimus.

 

Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Gėlės vestuvėms – 2017 metų tendencijos ir profesionalų patarimai

Gėlės vestuvėms – 2017 metų tendencijos ir profesionalų patarimai

Vestuvių planas – sklandžios šventės paslaptis

Vestuvių planas – sklandžios šventės paslaptis

Ką daryti, kad vestuvinis makiažas netaptų vestuvių katastrofa?

Ką daryti, kad vestuvinis makiažas netaptų vestuvių katastrofa?

Banner