Banner

Kaip išsirinkti vestuvinę puokštę?

Kaip išsirinkti vestuvinę puokštę?
Iš pirmo žvilgsnio vestuvinės puokštės rinkimasis gali pasirodyti ne toks reikšmingas, koks jis yra iš tiesų. Nuo seno ji buvo laikoma gyvybės ir laimės simboliu, kuris būdavo tarsi garantas, jog santuoka bus nusisekusi. Negana to, iš nuotakos puokštės būdavo ištraukiama gėlių šakelė ir įsegama į vyro švarką tam, kad būtų dar labiau sustiprinamas bendrystės jausmas. Tad, ši graži vestuvinės puokštės tradicija išliko iki šių dienų tikrai ne be reikalo, tačiau kaip išsirinkti tokią puokštę, kuri geriausiai tiktų Jums? Atsakymą į šį klausimą rasite čia, kur pateiksime pagrindinius patarimus, palengvinančius jos rinkimosi procesą.
 
Pasidomėkite sezoninėmis gėlėmis
Norint gauti dailią ir kokybišką puokštę, labai svarbu susižinoti, kokios rūšies gėlės žydi tuo metu, kuomet planuojate savo vestuves. Tokiu būdu galėsite ne tik būti užtikrinta, jog išsirinktos gėlės bus gražios, bet ir šiek tiek sutaupyti, kadangi paprastai sezoninės gėlės būna kiek pigesnės. Nors gėlės yra importuojamos iš viso pasaulio ir galima gauti norimos rūšies gėlių žiedus bet kurį metų laiką, visgi reiktų turėti omenyje, jog dėl gėlių gabenimo laiko jos žydi ir dailią savo išvaizdą išlaiko žymiai trumpesnį laiką. Maža to, visos transportavimo išlaidos yra pridedamos prie gėlių kainos, todėl savaime suprantama, jog tokia puokštė tampa žymiai brangesnė nei sudaryta iš sezoninių gėlių. Be abejo, visuomet galite pasikonsultuoti su savo floristu, jis tikrai patars, kurias gėlės geriausia rinktis savo vestuvinei puokštei.
 
 
Nusistatykite tikslią spalvų paletę, kuri vyraus Jūsų šventėje
Į tai įeina ne tik Jūsų pasirinkta vestuvinė suknelė ar pamergių suknelės, bet ir visas šventės dekoras. Nuo pasirinktos staltiesių spalvos iki foto sienelės dizaino — viskas yra svarbu ir viską reiktų apgalvoti, renkantis vestuvinę puokštę. Galbūt Jūsų šventė numatoma bohemiško stiliaus, kuriose bus daug žalumos ir pievose randamų augalų? Visa tai turėtų atsispindėti ir Jūsų puokštėje. Taip išsirinktos gėlės bus tarsi vyšnia ant torto, kuri puikiai užbaigs visą spalvinę vestuvių gamą ir sukurs harmoningą bei vientisą vaizdą.
 
 
Pagalvokite, kokios formos ir dydžio puokštės norėtumėte
Dar vienas svarbus aspektas, kurį reiktų apgalvoti, renkantis vestuvinę puokštę — jos dydis ir forma. Rekomenduojama puokštės dydį rinktis proporcingai savo ūgiui, kūno sudėjimui ir suknelės formai. Ką tai reiškia? Pavyzdžiui, jei esate labai smulki ir nedidelio ūgio, greičiausiai Jums netiks itin didelė puokštė, kadangi ji užgoš tiek Jus, tiek ir Jūsų vestuvinę suknelę. Vestuvinė puokštė turėtų būti tik Jūsų bendrą įvaizdį papildantis elementas, o ne toks, į kurį iš karto kryptų visų žvilgsniai. Taip pat puokštės forma turėtų derėti prie Jūsų išsirinkto suknelės stiliaus. Jei suknelę galima apibūdinti kaip elegantišką klasiką, geriausiai prie jos tiks apvali, tvarkingai sudėliotų žiedų puokštė. Ir priešingai, jei Jūsų vestuvinė suknelė yra romantiška, pasiūta iš plevėsuojančio tiulio ar dabar populiariojo rustic stiliaus, tokiu atveju rinkitės asimetrišką, natūralių formų puokštę.
 
 
Paieškokite įkvėpimo internete
Tai patarimas, kuris gali ne tik Jums palengvinti vestuvinės puokštės rinkimąsi, bet ir floristui geriau suprasti Jūsų norus bei poreikius. Įkvėpimo puokštei galite semtis įvairiuose vestuviniuose žurnaluose ar tokiuose socialiniuose tinkluose kaip nuotakų mėgstamame Pinterest. Žinoma, įkvėpimo ieškojimas nėra lygus kopijavimui, todėl nebijokite paeksperimentuoti ir į puokštę įtraukti sau artimų elementų, tarkime, tokius gėlių žiedus, kokius pirmą kartą padovanojo Jūsų būsimas vyras. Nebijokite išsiskirti, kadangi ši šventė yra ne apie ką kitą, o apie Jus, tad ir puokštė turėtų ne tik papildyti įvaizdį, bet ir atspindėti Jūsų asmenybę!
 
Nuotraukos: Pexels.com, Unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

2021 metų vestuvių dekoro tendencijos!

2021 metų vestuvių dekoro tendencijos!

Apie ką reikėtų pagalvoti renkantis vestuvių datą?

Apie ką reikėtų pagalvoti renkantis vestuvių datą?

Banner