Banner

Sužadėtuvės per vestuves: privalumai ir patarimai

Sužadėtuvės per vestuves: privalumai ir patarimai
 
 
 
Vestuvių dieną gaubia romantiška atmosfera ir šventiška nuotaika. Galbūt todėl kai kam ši diena atrodo idealus metas paprašyti mylimosios rankos. Tikriausiai jau ne kartą internete esate matę vaizdo įrašus, kuriuose užfiksuota magiška piršlybų akimirka draugų ar artimųjų vestuvėse. Tad kokie yra tokių sužadėtuvių privalumai ir minusai bei apie ką svarbu pagalvoti, prieš priklaupiant kitų žmonių vestuvėse?
 
 
 
 

Romantiška atmosfera

 
Žavios dekoracijos, ore tvyranti meilė, pasipuošę ir puikiai nusiteikę žmonės aplinkui – tai puiki atmosfera sužadėtuvėms. Nereikės savo mylimosios kviesti į brangų restoraną ar ruošti vakarienės žvakių šviesoje – viskas jau bus padaryta už Jus. Be to, ir Jūsų išrinktoji bus nusiteikusi be galo romantiškai, stebėdama jaunavedžius, todėl bus daug lengviau suvirpinti jos širdį ir išgirsti taip laukiamą „TAIP!”.
 

Šalia – artimiausi žmonės

 
Jei dalyvausite savo ar mylimosios šeimos nario vestuvėse, galėsite būti tikri, jog  tokią svarbią akimirką šalia Jūsų bus artimiausi ir brangiausi žmonės. Jei Jums labai svarbus artimųjų palaikymas žengiant tokį svarbų žingsnį – sužadėtuvės šeimos narių vestuvėse Jums yra puikus pasirinkimas. Be to, artimieji netgi gali padėti Jums surengti siurprizą – pavyzdžiui nuotaka gali perduoti savo puokštę Jūsų mylimajai arba visi svečiai vakaro metu gali būti įtraukiami į smagų žaidimą, sakydami Jūsų išrinktajai užuominas, kur Jus surasti.
 
  

Įsitikinkite, jog jaunieji neprieštarauja

 
Tiesa, jei norite surengti tokias sužadėtuves, būtinai turite įsitikinti, kad jaunavedžiai neprieštarauja. Juk visų pirma tai yra jų šventė ir visas dėmesys turėtų būti skiriamas būtent jiems. Gali būti, jog jaunieji nenorės, kad Jūsų sužadėtuvės vyktų jų šventėje – o jei surengsite sužadėtuves jiems nepranešę, galite tikėtis juos nemaloniai nustebinti ir supykdyti. Turėkite omenyje, kad jaunavedžiai yra vestuvių šventės šeimininkai, o kiekviena vestuvių dienos akimirka yra kruopščiai suplanuota ir apgalvota, tad net menkiausias nukrypimas gali pakeisti šventės planus – gerbkite jaunuosius ir įsitikinkite, kad tikrai yra galimybė įterpti Jūsų sužadėtuves užimtoje vestuvių dienotvarkėje.
 

Ar esate tikri, kad gausite teigiamą atsakymą?

 
O jei priklaupę kitų žmonių vestuvėse, išgirsite atsakymą, kurio tikrai nelaukėte? Piršlybos yra labai asmeniškas momentas, tad tikrai ne visos merginos džiaugtųsi išgirdusios prašymą tekėti tarp daugybės žmonių. Ką jau kalbėti apie tai, kad svečiai ir jaunavedžiai išvydę Jūsų santykių dramą gali pasijausti labai nemaloniai – likusį vakarą tvyros įtampa ir visi šią šventę prisimins būtent dėl šios akimirkos. Jei nesate tikri dėl atsakymo arba abejojate, kad Jūsų išrinktajai patiks toks piršlybų būdas – geriau sužadėtuvėms pasirinkite kitas aplinkybes.
 

Sugalvokite kažką originalaus

 
Kaip jau minėjome, tokios piršlybos jau niekam nėra naujiena. Tad jei norite parodyti savo mylimajai, kad tikrai stengėtės ją nustebinti ir ilgai planavote sužadėtuves – turėtumėte sugalvoti kažką originalaus ir asmeniško. Galbūt tai bus sentimentalus vaizdo įrašas, kurį netikėtai pradės rodyti vestuvių vakaro metu? O gal atokiau nuo šventės šurmulio, lauke Jūsų lauks jaukus ir romantiškas kampelis? Piršlybos vestuvėse gali būti tikrai ypatinga akimirka – tačiau svarbu pasitelkti kūrybingumą ir įdėti šiek tiek pastangų.
 
Nuotraukos:  freepik.com
Vaizdo įrašai: youtube.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių fotosesija viduje:  5 naudingi patarimai

Vestuvių fotosesija viduje: 5 naudingi patarimai

Inga ir Gediminas. Modernios lietuviškos vestuvės

Inga ir Gediminas. Modernios lietuviškos vestuvės

Kokių pokalbio temų vengti per vestuves?

Kokių pokalbio temų vengti per vestuves?

Banner