Banner

Ką daryti, jei per Jūsų vestuves lyja lietus?

Ką daryti, jei per Jūsų vestuves lyja lietus?
 
 
 
Vestuvės yra viena svarbiausių švenčių žmogaus gyvenime, todėl kiekvienas nori, jog ši diena būtų nepriekaištinga. Ir nenuostabu, kad prastos oro sąlygos gali sugriauti ilgai planuotą šventės viziją. Tačiau išvengti nereikalingo streso vestuvių dieną galite tik būdami viskam pasiruošę. Tad, ką daryti, jei Jūsų kruopščiai iki smulkmenų sustyguotą dienos planą pasišovė pakeisti tas „nenuorama“ lietus.
 
 
 
 

Turėkite atsarginį planą

 
Nesvarbu, kas tai būtų: ceremonija gamtoje, fotosesija ar puota po atviru dangumi – būtinai pagalvokite „o kas, jeigu...?“. Visas lauko pramogas planuokite šalia vietų, kuriose ne tik galėtumėte pasislėpti nuo lietaus, bet ir toliau vykdyti dienos planą. Pavyzdžiui, nusprendę daryti vestuvinę fotosesiją nuostabiame dvaro sode, iš anksto pasirūpinkite, kad lietingo oro atveju, Jums būtų suteikta galimybė fotosesiją perkelti į dvaro vidų. Jei tokios galimybės neturite, būtinai pasidomėkite, kur būtų galima greitai perkelti ceremoniją ar fotosesiją, užklupus lietui. Pasistenkite, kad ši alternatyvi vieta nebūtų pernelyg toli nuo planuotosios ir nesukeltų Jūsų svečiams ir paslaugų teikėjams dar daugiau sumaišties.
 
 

Pasirūpinkite atributika

 
Jei žinote, jog Jūsų vestuvių dieną yra planuojamas lietus, būtinai pasirūpinkite, kad netoliese būtų kuo daugiau skėčių! Jūsų šventė atrodys dar labiau apgalvota, o svečiai bus pamaloninti, jei visi skėčiai bus vienodi ir šventės dalyviai galės juos pasilikti kaip vestuvių dovaną. Be to, tai tikrai puikiai atrodys Jūsų vestuvinėse nuotraukose! Taip pat, tokią dieną Jums tikrai gali praversti ir keletas vienkartinių lietpalčių – ypač fotografui ir kitiems paslaugų teikėjams, kuriems su savimi nešioti skėtį gali būti labai nepatogu.

 

Paruoškite savo makiažą ir šukuoseną

 
Iš tiesų nuotakos makiažas turėtų būti apsaugotas bet kokiu oru, tačiau jei Jūsų vestuvių dieną planuojamas lietus – makiažui reikalingas ypatingas dėmesys. Čia Jus gali išgelbėti vandeniui atsparios makiažo priemonės ir daug daug fiksatoriaus! Žinoma, būtinai apie tai pakalbėkite su savo visažiste – ji Jums patars kaip elgtis pakliuvus po lietumi. Vienas iš tokių patarimų tikriausiai bus – neliesti savo veido tol, kol jis nebus visiškai sausas. Kitu atveju galite pridaryti dar daugiau žalos – ištepliotas tušas ar makiažo pagrindas dar labiau sugadins Jūsų šventę. Taip pat, lietingos dienos atveju geriausia būtų nesirinkti palaidų plaukų šukuosenos. Tokios šukuosenos ir taip yra labai trapios ir neatsparios oro sąlygoms – tad lietus gali jas visiškai sudarkyti. Žinoma, būtinai pasirūpinkite ir nuotakos pirmosios pagalbos rinkiniu: kuriame bus pačios svarbiausios priemonės, pagelbėsiančios sutvarkyti Jūsų makiažui ir šukuosenai padarytą žalą.
 
 

Pasitarkite su savo paslaugų teikėjais

 
Visų pirmiausia, pakalbėkite apie tai su savo vestuvių fotografu ir nuspręskite, ką darysite lietaus atveju: galbūt sugalvosite alternatyvių fotosesijos vietų, o gal darysite fotosesiją su skėčiais... Taip pat reikėtų apie lietaus pavojų pakalbėti ir su Jūsų šventės vietos teikėjais. Jei planuojate puotą daryti lauke – reikėtų turėti ir alternatyvią vietą. Na ir, žinoma, kažkas turėtų pasirūpinti lauko dekoracijomis, jei vestuvės vyksta viduje: galbūt lauke ketinate daryti fotosienelę – tokiu atveju ją reikės perkelti į saugesnę vietą, kurioje jos nepasieks lietus. Žinoma, idealiausias variantas būtų turėti vestuvių dienos koordinatorę, kuri iškilus problemai rūpintųsi jos sprendimu, o Jums nereiktų dėl to kvaršinti galvos.
 
Na ir galiausiai, pats svarbiausias patarimas būtų – nenuleiskite nosies ir mėgaukitės švente. Vestuvėse kaip ir gyvenime visko tobulai nesuplanuosi – bus gražių akimirkų ir ne visai tokių, kokių tikėjotės – tačiau tai neturi griauti Jūsų laimės. Užuot skundęsi, paverskite lietų Jūsų vestuvių dienos privalumu, išskirtiniu bruožu, dėl kurio visi dar ilgai prisimins Jūsų šventę, sakydami: „Tą dieną taip smarkiai lijo, tačiau mes taip linksmai praleidome laiką, jog niekam tai visiškai nerūpėjo“.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Svarbiausi dalykai renkantis vestuvinius batelius!

Svarbiausi dalykai renkantis vestuvinius batelius!

Ką daryti, kad Jūsų vestuvinė puokštė nenuvystų?

Ką daryti, kad Jūsų vestuvinė puokštė nenuvystų?

Kodėl muzikantus vestuvėse keičia vestuvių vedėjai?

Kodėl muzikantus vestuvėse keičia vestuvių vedėjai?

Banner