Banner

Kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį švenčių fotografą?

Kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį švenčių fotografą?
 
Nuotraukos yra vienas svarbiausių vestuvių atributų, kuris jauniesiems lieka po šventės. Žvelgdami į jas jaunieji nori vėl ir vėl išgyventi visas tą dieną patirtas emocijas. Nenuostabu, kad daugelis jaunavedžių susikrimsta išvydę ne tokį rezultatą, kokio tikėjosi. Populiarioje nuotakų grupėje galima pastebėti kaip ne viena mergina dalinasi savo skaudžia patirtimi susidūrus su fotografu, kuris nesugebėjo pateisinti jos lūkesčių. Kitos joms atkerta: „Ko tikėjotės, juk kaina lygi kokybei!“. Tačiau ar tikrai? Ar ilgametę patirtį turintis fotografas yra geresnis pasirinkimas nei pradedantysis? O galbūt gražios svarbiausios dienos gyvenime nuotraukos yra tik netikėtas pasisekimas? Pasakysime Jums atvirai – įtakos gali turėti įvairūs faktoriai, bet svarbiausias jų yra tinkama fotografo paieška! Tad nuo to, kaip atliksite savo namų darbus priklausys ir rezultatas! O pradėkite nuo...
 

Vestuvių fotografijų stilius

 
Norėtumėte, kad nuotraukos būtų pilnos jaukumo, šypsenų ir kitų nesuvaidintų emocijų? Rinkitės „fine-art“ arba reportažinės fotografijos stilių. Pirmasis fotografijos stilius Jūsų didžiosios dienos istoriją perteiks šiek tiek meniškiau, pasitelkiant įvairias interpretacijas. O štai antrasis Jūsų dieną užfiksuos būtent tokią, kokia ir ji ir buvo. Abu šie stiliai yra gana laisvi ir nereikalaujantys labai daug dirbtinio pozavimo. Norite stilingų ir išraiškingų nuotraukų, tarsi pozuotumėte žurnalo viršeliui? Rinkitės žurnalinės fotografijos stilių! Tik nepamirškite prieš šventės fotosesiją parepetuoti daugybės skirtingų pozų! Norite, kad Jūsų fotografijos turėtų stiprų bohemos prieskonį? Tuomet Jums puikiai tiks „moody“ stiliaus fotografija, kuri pasižymi ypač melancholiškomis spalvomis. O jei esate pasiryžę turėti labai ekstremalių nuotraukų – tuomet rinkitės „trash the dress“ fotografijos stilių.
Nusprendę, koks fotografijų stilius yra artimiausias Jūsų charakteriui, galėsite gerokai susiaurinti fotografų pasirinkimą. Ir tikrai nesirinkite žurnalinio vestuvių fotografijos stiliaus, jei prieš kameras jaučiatės ypač nejaukiai – taip tik sugadinsite sau šventę. Būkite savimi!
 
 

 

Atlikite tyrimą!

 
Pradėkite patyrusio fotografo paieškas nuo rekomendacijų ir jų tikrinimo. Atidžiai išnagrinėkite Jus dominančių fotografų internetines svetaines bei socialinių tinklų paskyras bei perskaitykite buvusių jaunųjų atsiliepimus. Tačiau būkite tikri, kad komentarus iš tiesų rašo jaunavedžiai, o ne fotografų draugai ir pažįstami. Būtų gerai, jei susisiektumėte bent su vienu iš atsiliepimą palikusių asmenų ir paprašytumėte atsiųsti fotografo padarytas nuotraukas. Be to, reikėtų turėti omenyje, kad kiekvienas žmogus turi savitą skonį, todėl tai, kas kažkam nepatiko, Jums gali kuo puikiausiai tikti. Tad negatyvius komentarus, ypač jei jie yra nepagrįsti, reikėtų vertinti skeptiškai.
 
 

Suplanuokite susitikimus

 
Susitikti su potencialiu Jūsų šventės fotografu tikrai patartina. Juk šis žmogus su Jumis bus visą dieną – tad Jums turi būti malonu su juo bendrauti, šalia jo turite jaustis atsipalaidavę ir pasitikėti savimi. Tai turi būti žmogus, kuris Jus įkvepia ir padrąsina, o ne verčia užsisklęsti savyje. Be to, paprašykite į susitikimą atsinešti bent vienos fotografuotos poros visos šventės nuotraukas. Paprastai fotografai į savo internetines svetaines ar socialinių tinklų paskyras kelia tik geriausius savo darbus, kuriais tikrai didžiuojasi. O štai Jums svarbu, kad gražios būtų ne tik kelios nuotraukos, bet ir visas nuotraukų albumas. Žinoma, vertindami visos šventės nuotraukas, būkite racionalūs – jei fotografas jauniesiems atiduoda 600 nuotraukų, visos jos tikrai negali būti idealios!
 
 

Atlikite bandomąją fotosesiją

 
Jos metu ne tik savo akimis pamatysite fotografo darbo stilių, geriau susipažinsite su žmogumi, kuris su Jumis bus per vieną svarbiausių Jūsų gyvenimo švenčių, bet ir galėsite įvertinti realius fotografo darbus.
Štai ir viskas! Jei bandomoji fotosesija pavyko taip, kaip tikėjotės, fotografas yra žmogus, su kuriuo Jums malonu bendrauti – reiškia radote tai, ko ieškojote!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kokio dydžio turi būti vestuvinis tortas?

Kokio dydžio turi būti vestuvinis tortas?

7 vestuvių išlaidos, apie kurias nepagalvojote!

7 vestuvių išlaidos, apie kurias nepagalvojote!

7 ženklai, rodantys, jog Jūs gerokai persistengiate planuodama savo vestuves!

7 ženklai, rodantys, jog Jūs gerokai persistengiate planuodama savo vestuves!

Banner