Banner

Jums pasipiršo, bet žiedas nebuvo toks, apie kurį svajojote? Ką daryti?

Jums pasipiršo, bet žiedas nebuvo toks, apie kurį svajojote? Ką daryti?
 
Pagaliau atėjo ta diena, kai Jūsų mylimasis suprato, jog nori su Jumis praleisti visą likusį savo gyvenimą ir tai pasakė užmaudamas ant Jūsų rankos sužadėtuvių žiedelį? Atrodo, kas galėtų būti geriau: romantiška aplinka, Jūsų mylimas vyras, norintis, kad taptumėte jo žmona, bet... Pamačiusi sužadėtuvių žiedą sau prieš nosį, vos susitvardote nepasakiusi: „NE!“. O sukandusi dantis ir išlemenusi teigiamą atsakymą tyliai sau galvojate, ar nepadarėte didžiausios savo gyvenimo klaidos – juk kaip Jums skirtasis vyras gali visiškai nežinoti, kas Jums patinka. Tiesa tokia, kad daugelio moterų ir vyrų grožio supratimas kardinaliai skiriasi, o vyrai, kurie puikiai pažįsta savo moters skonį, deja yra tik romantinių filmų veikėjai. Tyrimai rodo, kad net kas penkta mergina nėra patenkinta savo sužadėtuvių žiedu. Tačiau ką daryti atsidūrus tokioje situacijoje?
 

Panešiokite sužadėtuvių žiedą savaitę

 
Kartais pirmasis įspūdis būna išties klaidingas! Ypač, jei tai yra moters įspūdis – pripažinkime, juk mes taip greitai keičiame savo nuomonę... Dar vakar negalėjusios nesijuokti iš pro šalį praeinančios merginos batelių, šiandien jau puolame pačios jų ieškoti visose parduotuvėse it išprotėjusios! Tad kodėl taip negalėtų nutikti ir su sužadėtuvių žiedu? Galbūt pabuvusi su juo keletą dienų, pradėsite pastebėti, koks jis iš tiesų gražus? Ir dar gražesnis todėl, nes jį Jums išrinko Jūsų mylimas žmogus!
 

 

Būkite atvira sau, kas Jums iš tiesų nepatinka

 
Tikėjotės iš toli žėrinčio gigantiško deimanto, tačiau gavote tik vos įžiūrimą akmenuką? Ar tikrai Jūsų pasipiktinimas yra pagrįstas ir racionalus? Turėkite omenyje, kad daugelio vyrukų banko sąskaitose milijonų nė su žiburiu nerasi, tad ir žiedo su didžiuliu deimantu jie negali sau leisti! Tačiau gali būti, kad Jūsų nepasitenkinimas yra susijęs visai ne su žiedu – galbūt jaučiate senas nuoskaudas ir negalite pripažinti, jog šįkart Jūsų mylimasis padarė viską taip kaip reikia, todėl ir ieškote priekabių. Galbūt problemos reikėtų paieškoti savyje?
 

Būkite atvira su savo sužadėtiniu

 
Jei pradėsite slėpti savo jausmus dar nė nesusituokus – patikėkite, tai nieko gero nežada Jūsų santuokiniam gyvenimui! Todėl pasistenkite kuo švelniau savo mylimajam pasakyti, kad žiedas nelabai dera prie Jūsų stiliaus. Tačiau neparodykite jam, jog jis visiškai susimovė – pasakykite kas jo padovanotame žiede Jums išties patiko. Galbūt Jūsų sužadėtinis jau iš anksto susitarė su juvelyru dėl galimybės, esant poreikiui, žiedą pakeisti kitu arba sprendimo galėsite paieškoti kartu.
 

Žiūrėkite į viską su humoru

 
Neleiskite materialiems dalykams gadinti Jums nuotaikos ir fakto, kad gretai tapsite savo mylimo vyro žmona! Galbūt reikėtų į visą šią situaciją pažiūrėti su humoru. Juk daugelis merginų po vestuvių sužadėtuvių žiedo net nebenešioja. Ir nieko šiame pasaulyje nėra tobulo – viskas priklauso nuo mūsų požiūrio ir mokėjimo džiaugtis tuo, ką turime!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį švenčių fotografą?

Kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį švenčių fotografą?

Parodoje ,,Mano tobulos vestuvės’’ - nežemiškos kilmės žiedai

Parodoje ,,Mano tobulos vestuvės’’ - nežemiškos kilmės žiedai

Vestuvių ceremonija po vakarėjančiu dangumi – ką turėtumėte žinot?

Vestuvių ceremonija po vakarėjančiu dangumi – ką turėtumėte žinot?

Banner