Banner

Vestuvių istorija. Editos ir Kęstučio miško pasaka!

Vestuvių istorija. Editos ir Kęstučio miško pasaka!
„Kartu esame jau dešimt metų, pradėjome draugauti dar mokykloje, tačiau aštuonis metus gyvenome skirtinguose miestuose. Galiausiai kartu persikėlėme į Vilnių ir vestuvių idėja kilo savaime. Tikrai daug kartų girdėjome, kad jau po trijų ar penkių metų reikėtų apsispręsti, skirtis arba tuoktis, tačiau manome, kad būtent tas kartu praleistas dešimtmetis ir padarė mūsų šventę tokią jaukią. Per tiek laiko spėjome artimai susibendrauti su vienas kito artimaisiais, o ir mūsų artimieji puikiai sutarė vieni su kitais. Be to, mūsų santykiai kasmet vis stiprėjo ir vestuvės buvo labai lauktos ir „beprotiškai“ tikros.“ – apie kartu praleistus metus atvirauja Edita.
 
 

Vestuvių tema kilo iš didžiulio susižavėjimo gamtos grožiu!

 
Vestuvių idėja pradėjo bręsti iš karto po sužadėtuvių ir subrendo per kelis mėnesius. Kęstutis yra miškininkas, nuo mažens mylintis gamtą – šia savo meile jis užkrėtė ir mane. Taip gimė „miško pasakos“ vestuvių idėja, kuri yra mūsų gyvenimo būdo atspindys. „Miško pasakos“ tema atsispindėjo kiekvienoje mūsų vestuvių detalėje – pradedant vestuvių kvietimais, baigiant šventės vieta. Vestuvių kvietimus gaminome patys – išsipjovėme trisdešimt medinių lentelių, nusipirkome aparatą leidžiantį deginti ant medienos, išdeginome kvietimo tekstą, o medžio lentelę įdėjome į dėžutę ant samanų, su kankorėžiu.
 
 
 

Geriausi vestuvių planavimo sprendimai

 
Kad ir kaip sunku būtų patikėti, tačiau lengviausia buvo išsirinkti vestuvinę suknelę. Išsirinkau pirmą pasimatuotą suknelę! Ir visiškai nesigailiu savo sprendimu! Nuo pat pradžių žinojome, kad mūsų fotografė bus „Karle Dru“ – su ja susipažinome dar prieš kelis metus, per mūsų pirmąją poros fotosesiją, ir niekaip negalėjome užmiršti šio smagiai praleisto laiko. Labai ilgai ieškojome operatorių, tačiau pamačius galutinį rezultatą supratome, kad buvo verta, nes „Meška KINE“ pranoko visus mūsų lūkesčius. Manau, kad vienas geriausių mūsų priimtų sprendimų buvo organizuoti vestuvių šventę gegužės mėnesio penktadienį – nereikėjo skubėti užsisakinėti geriausių paslaugų teikėjų, be to, turėjome galimybę pasiderėti dėl paslaugų kainų. Labiausiai atmintyje išlikusi vestuvių planavimo patirtis –vestuvinio šokio pamokos su „vestuviusokis.lt“. Mokytojas Airidas padėjo mums sukurti unikalų vestuvinį šokį (buvo pasirinktos kelių aplankytų šalių dainos ir pagal jas pastatytas šokis), bei leido mums pamokų metu geriau pažinti vienas kitą.
 
 
 

Vestuvių planavimo rūpesčiai išaugę į nepaprastu jaukumu spinduliuojančią šventę

 
Planavimo proceso metu išties patyrėme daug įtampos – netrūko ir pykčių dėl darbų pasidalinimo, tačiau vestuvių dieną viskas tiesiog „išgaravo“. Įtikinome save, kad ir kas nutiktų, mes padarėme viską, kas įmanoma, kad mūsų šventė būtų neužmirštama. Per vestuves iš tiesų buvome labai atsipalaidavę ir iš mūsų veidų nedingo šypsenos!
 
 
Vestuvės buvo labai jaukios ir nuoširdžios – sunku patikėti, kaip per vieną dieną galima patirti tiek daug nuostabių emocijų. Iš pradžių norėjome tiesiog susituokti bažnyčioje ir išvažiuoti, tačiau džiaugiamės, kad pavyko sukurti tokią šventę, kurią atsiminti gera kasdien. Galbūt vestuvių šventės prisiminimai mums yra tokie brangūs ir dėl to, nes viską darėme patys – pavyzdžiui, pati šlifavau medinius padėkliukus, kurie mūsų šventėje atstojo lėkštes.
Prisilietėme prie kiekvienos šventės detalės!
 
 
Vienoje gražiausių Salako bažnyčių mus sutuokė pažįstamas kunigas (tą dieną nebuvo daugiau nei vienų vestuvių, o tai reiškia – jokio konvejerio!). Pati jautriausia akimirka, tai smuikininkės Ievos muzika ceremonijos metu – esame labai dėkingi šiai mergaitei, kad sukūrė tokią išskirtinę atmosferą.
 
 
Mūsų vestuvių fotosesija praėjo labai sklandžiai ir linksmai –  iš pradžių su Kęstučiu kvailiojome miške šalia žalios „Volgos“, o vėliau pasiplaukiojome valtimi. Tačiau didžiausią įspūdį fotosesijos metu paliko dūmai, kurie sukūrė išties mistišką miško nuotaiką.
 
 
 
Laukdami mūsų grįžtančių iš fotosesijos, svečiai pozavo dailininkui ir turėjo galimybę gauti unikalų šaržą.  Na, o grįžus į šventės vietą ir sulaukus daugybės artimiausių ir mylimiausių žmonių sveikinimų, mėgavomės Afrikos būgnų programą, kuri nepaliko abejingo nei vieno. Kas galėjo pamanyti, jog būgnų mušimas gali būti toks smagus! Taip pat šventės metu vyko išskirtinis protmūšis, kurio klausimai buvo susiję su mūsų asmenybėmis ir kartu praleistais draugystės metais. Vestuvinio torto neturėjome, tačiau kiekvienas svečias turėjo savo keksiuką! Na, o kulminacijai pasirinkome šokį ir gintaro dulkių ritualą. Vakaras buvo išties magiškas!
 
 

Patarimai būsimiems jaunavedžiams

 
Jauniesiems, kurie dar tik planuoja savo šventę patartume nesirinkti populiarių vestuvių datų, jei nori sutaupyti. Mūsų vestuvės buvo gegužės 12 dieną (penktadienį) ir, manau, tai buvo pats geriausias sprendimas! Tą dieną bažnyčioje vyko tik mūsų vestuvės, tad nereikėjo niekur skubėti, o ir jokios komercijos nebuvo. Daugelis tiekėjų noriai derėjosi dėl kainos – tai padėjo mums sutaupyti. Be to, vestuvės sezono pradžioje itin geras sprendimas, nes paslaugų teikėjai (fotografai, operatoriai ir kt.) dar nėra pavargę nuo vestuvių maratono, o jų ilgisi (tai mums sake jie patys!) Beje, labai tikėtina, kad ir svečiams, tai bus pirmosios vestuvės metuose, tad jie jų lauks dar labiau.
Pasirinkite vestuvių temą, kuri atitinka Jūsų gyvenimo būdą. Jei mėgstate važinėti riedučiais, pasiimkite juos į vestuves! Originalu ir patogu!
Būtinai susitikite su visais paslaugų teikėjais. Jų gebėjimas bendrauti yra toks pats svarbus kaip ir paslaugos profesionalumas. Su šiais žmonėmis gali tekti bendrauti tikrai ne kartą, be to, jiems patikėsite vieną gražiausių savo gyvenimo švenčių – įsitikinkite, kad su jais Jūs jaučiatės patogiai ir galite jais pasitikėti.
 
Rinkitės fotografą ir operatorių ne tik pagal nuotraukas, bet ir pagal jų bendravimą! Juk nenorite, kad prasta fotografo nuotaika sugadintų Jūsų šventę? Mums pasisekė, kad savo vestuvių fotografę sutikome dar prieš 4 metus ir jau nuo tada tapome labai artimi. Ji sugebėjo įrodyti mums abiems, kad mes puikiai mokame pozuoti, o tai labai svarbu!
 

 

Už pagalbą kuriant neužmirštamą šventę tariame labai didelį AČIŪ!:

 
·         Fotografei „Karle Dru“ – šilta, nuoširdi savo srities profesionalė.
·         Operatoriui „Meška KINE“ – žmogus, darantis tikrus stebuklus.
·         Šokių mokytojas Airidas (vestuviusokis.lt) – kantrus, smagiai mokantis mokytojas.
·         Smuikininkė Ieva – beprotiškai žavi mergina ir širdį gydanti muzika.
·         Vakaro pramoga  Afrikos būgnai „Drum Fever“ – nenuvalkiota ir beprotiškai smagi pramoga visiems vakaro svečiams.
 
Savo istorija pasidalino Edita ir Kęstutis
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Viskas, ką turite žinoti apie nuotakos keliaraištį!

Viskas, ką turite žinoti apie nuotakos keliaraištį!

Teminė vestuvinė fotografija – lyg iš kito pasaulio

Teminė vestuvinė fotografija – lyg iš kito pasaulio

Viršelio istorija. Sandros ir Rimanto patarimas vestuvėms be rūpesčių!

Viršelio istorija. Sandros ir Rimanto patarimas vestuvėms be rūpesčių!

Banner