Banner

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

 

Liepos mėnuo vienas sudėtingesnių – juk šį mėnesį vyks net du užtemimai. Saulės užtemimas vyks liepos 2 dieną, o mėnulio užtemimas liepos 17 dieną – šiuo laikotarpiu  niekur neskubėkite, būkite pakantūs vienas kitam. Venera mėnesio pradžioje bus dvynio ženkle, o liepos 3 dienos vakare ji pereis į vėžio ženklą ir keliaus šiuo ženklu iki liepos 28 dienos. Tai labai moteriška pozicija, palanki vaiko pradėjimui, šeimyniniam gyvenimui. Liepos 28 dienos rytą Venera pereis į liūto ženklą.

 
 

 

 

 

 
Avinas
 

Įtemtas periodas – tai karminių pamokų metas. Gali pasitaikyti keistų situacijų, kurias bus sunku paaiškinti logiškai. Šiuo metu iššūkius reikia priimti o ne nuo jų trauktis. Atkreipkite dėmesį į fizinę ir dvasinę sveikatą.

 
 
 
 
 
Jautis
 

Šis laikotarpis palankus, tiems kas mėgsta konstruoti – bus dirbama kantriai, ramiai ir produktyviai. Tai puikus laikas rimtiems  ateities planų  apmąstymams.  Galite turėti išlaidų susijusių su antra puse.

 
 
 
 
Dvyniai
 

Bręsta rimtas pokalbis su mylimu žmogumi. Jeigu esate nusiteikę santykius išsaugoti, būkite nuolaidesni, neteikite kategoriškų reikalavimų ar vertinimų. Atkreipkite dėmesį į savo fizinę ir dvasinę sveikatą.

 
 
 
 
Vėžys
 

Bus sunku rasti bendrą kalbą su aplinkiniais, jus daug kas erzins, kai kurios situacijos gali visai išmušti iš pusiausvyros. Pasistenkite į viską reaguoti paprasčiau – nedarykite iš kiekvienos smulkmenos tragedijos. Asmeniniame gyvenime jausite dėmesio stygių.

 
 
 
 
Liūtas
 

Didelių laimėjimų gal ir nebus, bet gerai susitvarkysite su kasdieninėmis užduotimis ir džiaugsitės puikiais rezultatais. Meilės fronte nieko naujo.

 
 
 
 

 

Mergelė  

Puikus laikas paanalizuoti savo jausmus, pasvarstyti ar esate patenkinti tuo, ką turite. Geriau pažinę savo poreikius, lengviau rasite atsakymus į kylančius klausimus.

 
 
 
 
 
Svarstyklės
 

Dabar galite priimti drąsų sprendimą ir kardinaliai pakeisti asmeninius santykius, nauji vėjai tikrai nemaišys jūsų porai. Neturintys antros pusės – palūkėkite. Mėnesio pabaigoje sutiksite antrą pusę.

 
 
 
 
Skorpionas
 

Palankus periodas stiprinti santykius šeimoje, neturintys antros pusės irgi neturėtų nusiminti, šį mėnesį galimos naujos pažintys. Atminkite – kurortiniai romanai greitai baigiasi, o rimta pažintis jūsų laukia ateityje.

 
 
 
 
Šaulys
 

Jūs vėl pajutote tvirtą pagrindą po kojomis, bet  užuot džiaugęsi esama situacija galite susikurti problemų. Pasirūpinkite tais, kurie savimi pasirūpinti negali. Šiek tiek altruizmo sutieks naujų jausminių atspalvių. Pasirūpinkite savo sveikata, kad ir kaip būtų, geros savijautos šaltiniu šiuo metu jums taps šalia esantis žmogus.

 
 
 
 
 
Ožiaragis
 

Tarpusavio santykiai bus tarsi veidrodis, nes dėmesio sau sulauksite tiek, kiek patys rodysite kitiems. Sunkiausia bus apsispręsti, kuriuo keliu santykių srityje pasukti.

 

 
Vandenis
 

Didelis permainų metas. Nors permainos kelia stresą , šiuo metu jos vis geriau nei sąstingis. Pasistenkite nuolat tobulėti. Asmeniame gyvenime laikykitės aukso vidurio. Būkite pareigingi ir taktiški.

 

 

 
 
Žuvys
 

Meilės srityje išgyvensite euforiją, aišku vedybomis tai nekvepės, bet jų ir netrokštate. Nereikėtų per daug įsijausti ir skaudinti kitų.

 
 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Nuotakos makiažas – ką pataria profesionalai?

Nuotakos makiažas – ką pataria profesionalai?

Kodėl vedėjas vestuvėse yra būtinybė?

Kodėl vedėjas vestuvėse yra būtinybė?

Vestuvės užsienyje – ką privalu žinoti?

Vestuvės užsienyje – ką privalu žinoti?

Banner