Banner

Sausio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Sausio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

 

Venera mėnesio pradžioje bus Ožiaragio ženklo 9 laipsnyje, tarp Saturno, Lilit, Saulės bei Plutono – ši Veneros pozicija gana niūri, per daug apribota Saturno ir Lilit. Sausio 18 dieną Venera pereis į Vandenio ženklą ir iki mėnesio pabaigos keliaus kartu su krintančiu karminiu Mėnulio mazgu – Ketu. O Vasario 20 dieną į Vandenio ženklą pereis dar ir Saulė, todėl visas sausis nepalankus Veneros įtakos sritims: finansinėms operacijoms, meilės santykiams, investicijoms, šiose srityse patartinas santūrumas ir atsargumas.

 

 

Avinas

 

Bus aktualūs šeimos reikalai. Santykiuose vyraus nuoširdūs jausmai. Galite kreiptis į vadovybę dėl paaukštinimo, tačiau dideliems pinigams labiau tiks kita savaitė. Atkreipkite dėmesį į savo endokrininę sistemą ir inkstus – jie gali būti jautresni. 

 
 
 
 
 

Jautis

 

Jausmai bus diplomatiški ir rafinuoti. Seksis pasirašyti didelius kontraktus, ypač su užsieniu. Antroje savaitės pusėje – geras laikas politikams, švietimo srities darbuotojams vykdyti savo tiklsus. Sėkmingas laikas gydyti gerklę, kaklą. 

 
 
 
 

Dvyniai

 

Puikus laikas teisininkams, teisėtvarkos darbuotjams, psichologams, fotografams. Meno kūrėjus lydės didelė sėkmė. Padidės domėjimasis ezoterika, burtais, magija. Geras laikas dirbantiems jėgos struktūrose: policininkams bei kariškiams. Savijauta nebus pati geriausia – patartina gydyti bronchus, plaučius. Diagnozės bus tikslesnės, o vaistai įsisavinami geriau. 

 
 
 
 

Vėžys

 

Turintys antras puses – kurkite gražius santykius. Asmeniniame gyvenime pokyčių nenumatoma – jei esate vieniši, statusas kol kas nesikeis. Džiaugsitės sunkaus ir atkaklaus darbo rezultatais. Ir tik Jūs vieni žinosite kokia sėkmės kaina. Puikus laikas meditacijai, regresijos seansams.

 
 
 
 

Liūtas

 

Porose vyraus darna, harmonija, skaidrumas. Palankus laikas meninei kūrybai, intelektualiai veiklai. Saugokite širdies kraujagysles, vartokite mažiau alkoholio ir sunkaus maisto. Palanku sportuoti, tereikia tik pasirinkti savo mėgstamą sporto šaką. 

 
 
 

Mergelė

  

Asmeninius santykius grįskite draugiškumu ir bendradarbiavimu, palaikykite savo antros pusės idėjas ir iniciatyvą. Galimas netikėtas laimėjimas ar pelningas užsakymas. Skirkite daugiau dėmesio sveikatai, ypač jeigu turite problemų dėl kraujospūdžio – būtinus vaistus visada laikykite po ranka.

 

 

Svarstyklės

 

Asmeniniame gyvenime palankus metas leistis į savęs pažinimo kelionę, atrasti naujų dvasinio tobulėjimo būdų. Pats geriausias metas dirbantiems teisėsaugoje. Saugoti inkstus, endokreninę sistemą, domėkitės tuo, ką valgote.

 
 
 
 

Skorpionas

 

Jeigu dirbate su savo antra puse, būkite atsargūs, didelė tikimybė, kad su Jumis pasielgs nesąžiningai. Puikus metas imtis veiklos, kuriai galėtumėte skirti visą savo laiką ir širdį. Palankios dienos – apsilankyti profilaktiniam patikrinimui pas šeimos gydytoją. Galite sulaukti kvietimo vykti į tolimą kelionę.

 
 
 
 

Šaulys

 

Netikėtai prasidėjęs meilės romanas bus romatiškas, veržlus, teiks malonumo ir vilčių dėl bendros ateities. Tačiau greta bus daug pykčių ir pavydo. Užmegzti naujus kontraktus ypač seksis švietimo, turizmo agentūrų darbuotojams. Puikus laikas valyti kepenis, gydyti dubens, klubų sąnarius, plaučius, bronchus. Kelionėse saugokitės traumų.

 
 
 
 

Ožiaragis

 

Asmeninis gyvenimas bus ramus, stabilus ir aiškus. Kai kurių dokumentų tvarkymas gali užtrukti, tačiau laukiami rezultatai nenuvils. Turintiems problemų su stuburu, sąnarių ligomis – geras laikas sanatoriniam gydymui.

 

 

 

Vandenis

 

Užgrius konfliktų lavina – būdami suirzę ir reikšdami nepasitenkinimą, kankinsite aplinkinius ir patys save. Bendraudami su kolegomis atlikite mažytę reviziją ir patikrinkite jų nuoširdumą. Venkite peršalimų, kondicionierių, skersvėjų. 

 

 

 

Žuvys

 

Aplinkiniai nesupras Jūsų nuotaikų kaitos, o tai kiš koją bendraujant. Šią savaitę geriausia užbaigti pradėtus darbus, sumanymus. Išnaudokite energiją užbaigimui ir kito etapo pasiruošimui. Pailsėkite, pamedituokite prie vandens telkinio. Puikus laikas kepenų valymui.

 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

Atgal
1

  
Susiję straipsniai
„Pantone“ paskelbė 2018 metų spalvą!

„Pantone“ paskelbė 2018 metų spalvą!

Ar dar spėsite suplanuoti vestuves 2018 metų vasarai?

Ar dar spėsite suplanuoti vestuves 2018 metų vasarai?

Kada reikia rinktis vestuvių datą?

Kada reikia rinktis vestuvių datą?

Banner