Banner

Koks turėtų būti profesionalus vestuvinis makiažas?

Koks turėtų būti profesionalus vestuvinis makiažas?
Savo vestuvių dieną kiekviena moteris nori jaustis ir atrodyti ypatingai. Daugiau žavesio ir pasitikėjimo savimi vestuvių dieną nuotakai gali suteikti ne tik tinkamai parinkta apranga, aksesuarai, bet ir profesionaliai atliktas, gražiausius moters veido bruožus išryškinantis makiažas. Koks turėtų būti profesionalus vestuvinis makiažas pasakoja šios srities specialistė, vizažistė Katažyna Kondratovič, kuri jau ne vienerius metus rūpinasi nuotakų įvaizdžiais.
 
Makiažas, kuris išsaugo moters individualumą!
 
Pagrindinė vestuvinio makiažo paskirtis yra papuošti moterį, bet ne mažiau svarbu yra ir išsaugoti moters individualumą. Vizažo meistro užduotis yra paryškinti, akcentuoti gražiausius nuotakos veido bruožus ir paslėpti trūkumus, todėl makiažas kiekvienai merginai yra pritaikomas individualiai. Su vestuviniu makiažu nuotaka turėtų jaustis graži sau, atrodyti estetiškai aplinkiniams ir būti fotogeniška nuotraukose. Tai veda prie kito svarbaus vestuvinio makiažo aspekto.
 
Nereikėtų persistengti!
 
Vestuvių dieną nuotaka turėtų atrodyti pakankamai ryškiai vestuvinėse nuotraukose ir filmuotoje medžiagoje, tačiau realybėje makiažas taip pat turi atrodyti gaiviai, subtiliai, neturėtų būti „kaukės efekto“.
 
 
Makiažas turi derėti prie bendro nuotakos įvaizdžio!
 
Nuotakos makiažas, šukuosena, aksesuarai, suknelė ir net jaunikio įvaizdis ar šventės dekoro detalės – viskas turi derėti tarpusavyje ir sudaryti darnią stiliaus visumą. Taigi, galima drąsiai teigti, jog nuotakos įvaizdis yra komandinis darbas. Pavyzdžiui, šukuosena neturėtų konkuruoti su makiažu, o makiažas su vestuvine puokšte.
 
 
Makiažas turi būti ilgaamžis ir šiuolaikiškas!
 
Jei nenorite, jog po dešimtmečio atsivertus vestuvinių nuotraukų albumą pasidarytų gėda ir juokinga, vertėtų rinktis klasikinį nuotakos makiažą. Tačiau, nereikėtų pamiršti, jog net ir klasikinis makiažas gali atitikti šių dienų makiažo tendencijas ir technikas.
 
Makiažas privalo būti patvarus!
 
Vestuvinis makiažas turi būti atliekamas naudojant profesionalias technikas ir makiažo priemones, tik tokiu atveju jis bus patvarus ir išliks nepakitęs visą dieną, nepaisant to, kokios tuo metu bus oro sąlygos.
 
 
Kiti naudingi patarimai nuotakoms
 
Prieš pat vestuvių šventę venkite agresyvių kosmetinių procedūrų, nesilankykite soliariume ir nesideginkite saulėje – taip išvengsite neplanuotų išbėrimų, odos paraudimo ar išsausėjimo. Taip pat rekomenduojama prieš vestuves nesidaryti ilgalaikio makiažo ar blakstienų priauginimo procedūrų – sukurti norimą antakių formą ar pailginti blakstienas gali ir profesionalus vizažistas, o jei jums atliktos procedūros Jūsų netekins, vestuvių dieną galite jaustis ne tokia graži, kokia norėtumėte būti. Na ir galiausiai, jei nusprendėte, jog Jūsų vestuvinį makiažą atliks specialistas, kurio paslaugų anksčiau nebuvote išbandžiusi – būtinai atlikite bandomąjį makiažą.
 
Jaunikiui makiažas taip pat yra reikalingas!
 
Tam, kad nuotakos ir jaunikio įvaizdžiai atrodytų darniai, o jaunikis vestuvinėse nuotraukose atrodytų pakankamai ryškiai ir estetiškai – jaunikiui taip pat rekomenduojama atlikti minimalų makiažą. Atliekant jaunikio makiažą paslepiami įvairūs veido odos trūkumai, pajuodę paakiai, kurie labai išryškėja vestuvinėse nuotraukose.
 
Vizažistė Katažyna Kondratovič
Tel. 8 699 63095
El. paštas: katkondrat@gmail.com
INSTAGRAM: katmakiazas
 
 
 
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė: Katažyna Kondratovič
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Nuotakos rytas: ar reikalingas nuotakos chalatas?

Nuotakos rytas: ar reikalingas nuotakos chalatas?

Daugiau nei 100 tūkst. unikalių lankytojų vos per 5 mėnesius!

Daugiau nei 100 tūkst. unikalių lankytojų vos per 5 mėnesius!

Prabangios suknelės nuotakoms, pamergėms ir vestuvių viešnioms!

Prabangios suknelės nuotakoms, pamergėms ir vestuvių viešnioms!

Banner