Banner

Kaip sukurti tobulą šventę?

Kaip sukurti tobulą šventę?

Sveiki, sako jums „Spindinčių švenčių studijos“ komanda. Apie mūsų darbus, jausmus ir išgyvenimus plačiau papasakoti norėčiau aš — vedybų planuotoja – dekoratorė Inga. Prasidėjo viskas nuo to, jog esame linksmi žmonės ir mėgstame gražias šventes. Kadangi mūsų mieste niekas neteikė švenčių organizavimo – dekoravimo paslaugų, iniciatyvos ėmėmės patys: lankstėme, karpėme, braižėme, dėliojome... Ir mums visai šauniai pavyko. Nuo tada švenčių planavimo ir dekoravimo veikla tapo mūsų pomėgiu. Pradžioje organizavome savo vaikučių gimtadienius, krikštynas ir visas kitas šeimos šventes, tada ėmėmės draugų šeimų švenčių, o kai paslaugų ėmė prašyti draugų draugai, supratome, kad judame tinkama kryptimi ir įkūrėme „Spindinčių švenčių studiją“. Dabartinė mūsų komanda teikia švenčių planavimo, dekoravimo, šventinės spaudos bei dekoracijų gamybos paslaugas. Dirbame visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Labai smagu, kai užsakovai kreipiasi į mus vos išsirinkę šventės datą — taip jie sutaupo laiko, dažnais atvejais nereikalingų išlaidų ir klaidų, gauna ypač naudingos informacijos bei patarimų. Žinoma, mūsų komanda neatsisako prisidėti ir bet kuriuo šventės metu. Pvz., užsakovai šauniai viską susiplanuoja ir dekoruoja patys, tačiau šventės dieną nori atsipalaiduoti ir švęsti, tada darbų estafetę perimame mes. Nuo paties ryto susisiekiame su visomis paslaugas teiksiančiomis komandomis, kad niekas nepasiklystų, kad kas nors nebūtų pamiršta ir pan. Pasitinkame svečius bei dirbantį personalą ceremonijos ar pobūvio vietoje, informuojame, kada, kas ir kur turi stovėti, prieiti ir pan., vaišiname svečius po ceremonijos ir palydime į pobūvio vietą. Organizuojame sveikinimų ceremoniją, maskuojame daug įvairių smulkmenų ar netikėtų momentų, apie kuriuos užsakovai nė nenujaučia. Atrodo, viskas labai paprasta, bet, patikėkite, praktiškai visada nutinka kažkas, kai adrenalinas primena apie save. Daugiausiai vidinės energijos ir laiko užima kūrybinis darbas. Kiekvieną užsakovą stengiamės pažinti, mums įdomu, ką jis mėgsta, kuo gyvena. Klausinėjame apie jo vizijas, išklausome pageidavimų, tada perfiltruodami per savo jausmus ir pačiupinėdami rankomis sukuriame kaskart individualiai pritaikytą, savitą istoriją. Ypač daug kūrybinės energijos mums teikia reiklūs bei pasitikintys ir atviri naujovėms užsakovai. Nesenai perskaičiau frazę, kuri man labai patiko: „Stilingi ir skonį turintys žmonės nesivaiko madų, jie jas kuria!“ To ir norėčiau palinkėti visiems. Jei jums patinka mūsų požiūris, ieškokite mūsų darbų Facebooke, rašykite, skambinkite ir jums svarbią šventę paversime sustabdyta laimės akimirka — apgalvota, suplanuota, papuošta, gausia gražiausių emocijų ir staigmenų!
Straipsnį paruošė ir nuotraukas pateikė: Spindinčių švenčių studija

    

Atgal
0

  
Banner